##registracija-per-facebook##
  • Valūta:
    • $ - Dolārs
    • - Zlots

Piegāde

Piegāde ar kurjeru "Venipak" Lietuvā (piegādes maksa 3 EUR).
Mūsu uzticamais partneris «Venipak» pasūtītās preces piegādā uz visām pilsētām un ciemiem Lietuvā (izņemot Kuršu kāpas (par piegādes iespēju uz Kuršu kāpu, lūgums vispirms sazināties ar mums)). Prece Jums vai Jūsu norādītajai personai tiks piegādāta un nodota tieši rokās.
   Šādas piegādes termiņš ir no 1 līdz 2 darba dienām, no maksājuma saņemšanas brīža. Preces tiek piegādātas darba laikā - no 8.00 rītā līdz 17.00 vakarā, tāpēc, lūdzu, norādiet adresi, kur Jūs var atrast noteiktajā laikā: tā var būt gan darba vietas vai mājas vai jebkura cita adrese. Pirms preces piegādes, kurjers ar Jums sazināsies pa tālruni, un brīdinās par preces piegādi.
UZMANĪBU: Preci var saņemt tikai persona kas veikusi pasūtījumu, vai arī persona, kas norādīta pasūtījumā. Tāpēc saņemot preci, līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (identitātes kartei, pasei vai jaunā parauga vadītāja apliecībai), kas jāuzrāda kurjerpasta darbiniekam.

Piegāde ar kurjeru "Venipak" Latvijā (piegādes cena 9 EUR).
Mūsu uzticamais partneris «Venipak» pasūtītās preces piegādā uz visām pilsētām un ciemiem Latvijā. Prece Jums vai Jūsu norādītajai personai tiks piegādāta un nodota tieši rokās.
   Šādas piegādes termiņš visā Latvijā ir 2 līdz 4 darba dienas no maksājuma saņemšanas brīža. Preces tiek piegādātas darba laikā - no 8.00 rītā līdz 17.00 vakarā, tāpēc lūdzu norādiet adresi, kur Jūs var atrast noteiktajā laikā: tā var būt gan darba vietas vai mājas vai jebkura cita adrese. Pirms preces piegādes, kurjers ar Jums sazināsies pa tālruni un brīdinās par preces piegādi.
UZMANĪBU: Preci var saņemt tikai persona kas veikusi pasūtījumu, vai arī persona, kas norādīta pasūtījumā. Tāpēc saņemot preci, līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (identitātes kartei, pasei vai jaunā parauga vadītāja apliecībai), kas jāuzrāda kurjerpasta darbiniekam.

Piegāde:

Tiešā piegāde.
Pasūtīto preci var izņemt personīgi sekojošā adresē:
Veikals «Joneliokiemas»
Str. A.Stulginskio, 41, Kauņa, Lietuva;
darba dienās 10.00-18.00;
tālrunis: +370 652 24848 (lietuviešu, angļu vai krievu valodā).

   Kad pasūtījums būs gatavs, Jūs informēs pa e-pastu, un tikai tad Jums būs iespēja izņemt preci. Rezervētās preces tiek uzglabātas trīs darba dienas. Ja šajā laikā neizņemsiet preci, rezervācija tiks atcelta, un prece tiks atgriezta pārdošanā.
UZMANĪBU: Preci var izņemt tikai persona kas veikusi pasūtījumu, vai arī persona, kas norādīta pasūtījumā. Tāpēc saņemot preci, līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (identitātes kartei, pasei vai jaunā parauga vadītāja apliecībai), kas jāuzrāda mūsu veikala darbiniekam.

Lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu pārlūkošanas pieredzi un mārketingu. Noklikšķinot uz "Es piekrītu" vai arī jūs turpināsiet pieņemt sīkdatnes pārlūkošanas laikā.
Es piekrītu Es piekrītu