##registracija-per-facebook##
  • Valūta:
    • $ - Dolārs
    • - Zlots

Par mums

Par mums:

«JonelisirKo» - oriģināls veikalu tīkls ar plašu produktu klāstu bērniem, kas priecē ar patīkamu cenas un kvalitātes attiecību, nodrošina profesionālu apkalpošanu, kā arī piedāvā rotaļlietu un bērnu ratiņu remonta pakalpojumus.
  Mūsu misija - palīdzēt vecākiem īstenot savu bērnu sapņus, jo:

    - mēs dodam Jums iespēju iegādāties jaukas un labas kvalitātes rotaļlietas par saprātīgu cenu;

    - mēs vislabāk apkalpojam mūsu klientus, jo ​​mēs sazināmies ar viņiem tieši;

    - mēs varam parūpēties par Jūsu bērnu no viņa dzimšanas līdz skolas vecumam;

    - mēs esam apņēmušies paplašināt mūsu produktu klāstu, lai apmierinātu mūsu klientu arvien augošās vajadzības un prasības.

Mēs piedāvājam rotaļlietas zēniem:
Radiovadāmās automašīnas, mašīnu komplektus, spēļu autotrases, garāžas, autobusus, vilcienus, lidmašīnas, helikopterus, robotus, figūriņas, zvēriņus, celtniecības blokus, rotaļlietu komplektus, binokļus, āmurus, kompasus, boksa komplektus, magnētiskās spēles, konstruktorus, rotaļu karavīrus, militāros komplektus, rotaļu ieročus, spēles, puzles, rotaļu pulksteņus, traktorus, rotaļu datorus.

Meitenēm:
Lelles un to aksesuārus, galda spēles, muzikālās rotaļlietas, laivas, mīkstās un plīša rotaļlietas, leļļu mājas, puzles, zvēriņus, celtniecības blokus, rotaļlietu komplektus, veļas mazgājamās mašīnas, binokļus, rotaļu zīmēšanas tāfeles, rotaļu virtuves komplektus, rotaslietas, gludekļus, vējdzirnavas, rotaļu datorus.

Zīdaiņiem:
Piepūšamos spēļu laukumus, videoaukles jeb bērnu monitorus, grabulīšus, izglītojošās, mūzikālās un attīstošās rotaļlietas, rotaļlietas spēlēm brīvā dabā, vannas, iekarināmās rotaļlietas, aizsargsieniņas, ekoloģiskos autiņus, bērnu ratiņus, bērnu traukus, bērnu barojamos krēslus, bērnu auto sēdeklīšus, naktslampiņas, staigulīšus, manēžas.

Brīvajiem brīžiem:
Šautriņas, galda spēles visai ģimenei, velosipēdus, sporta preces, biljardu, batutus, bērnu rotaļu laukumus, baseinus, bumbas, piepūšamos matračus un laivas.
Mūsu preču klāsts pastāvīgi mainās. Jūs varat to precizēt zvanot pa tālruni.

Lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu pārlūkošanas pieredzi un mārketingu. Noklikšķinot uz "Es piekrītu" vai arī jūs turpināsiet pieņemt sīkdatnes pārlūkošanas laikā.
Es piekrītu Es piekrītu