##registracija-per-facebook##
  • Valūta:
    • $ - Dolārs
    • - Zlots

Maksājumu metodes

Maksājumu veidi:

  Par preci var norēķināties skaidrā naudā, saņemot preci mūsu veikalā «JonelioKiemas», kas artrodas pēc adreses - Stulginskio 41, Kaunas, Lietuva. Tādā gadījumā, Jums tāpat ir nepieciešams veikt pasūtījumu interneta veikalā: «jonelisirko.lt», lai mēs varētu pārbaudīt, vai Jūsu pasūtītā prece ir pieejama mūsu noliktavā, un attiecīgi rezervēt to Jums. Kad pasūtījums būs gatavs, Jūs informēs pa e-pastu. Rezervētā prece tiek glabāta veikalā trīs darba dienas, ja Jūs maksājat skaidrā naudā veikalā. Ja šajā laikā neizņemsiet preci, rezervācija tiks atcelta, un prece tiks atgriezta tirdzniecībā. Ir iespējams norēķināties arī ar maksājumu kartēm.

Maksājumu veidi:

 

  Par preci var norēķināties skaidrā naudā, saņemot preci mūsu veikalā «JonelioKiemas», kas artrodas pēc adreses - Stulginskio 41, Kaunas, Lietuva. Tādā gadījumā, Jums tāpat ir nepieciešams veikt pasūtījumu interneta veikalā: «isparduotuve.jonelisirko.lt», lai mēs varētu pārbaudīt, vai Jūsu pasūtītā prece ir pieejama mūsu noliktavā, un attiecīgi rezervēt to Jums. Kad pasūtījums būs gatavs, Jūs informēs pa e-pastu. Rezervētā prece tiek glabāta veikalā trīs darba dienas, ja Jūs maksājat skaidrā naudā veikalā. Ja šajā laikā neizņemsiet preci, rezervācija tiks atcelta, un prece tiks atgriezta tirdzniecībā. Ir iespējams norēķināties arī ar maksājumu kartēm.

  Apmaksa lietojot maksājumu sistēmu Paysera.lt, Lietuvā:

Noformējot pasūtījumu Jūs varat izvēlēties maksājumu veikt izmantojot maksājumu sistēmu Mokėjimai.lt. Sistēma ļaus jums maksāt par precēm:

- ar Lietuvas banku elektronisko maksājumu sistēmu (jums ir nepieciešams izvēlēties tikai savu banku),

- MAXIMA veikalu kasēs,

- kioskos «Lietuvosspauda» un «Rkiosk» visā Lietuvā.

  Pēc pasūtījuma veikšanas, Jūs tiksiet novirzīts uz sistēmu Paysera.lt, kur Jūs varat izvēlēties Jums pieņemamāko maksājuma veidu.

Maksājot par preci MAXIMA veikalu kasēs vai preses kioskos, Jums būs nepieciešams izdrukāt kvīti ar speciālu svītru kodu, kas būs jāuzrāda kasē. Ja Jūs maksājat par precēm šādā veidā, Jums ir nepieciešams printeris.

Mokėjimai.lt sistemā veikto maksājumu Jūs redzēsiet uzreiz, tāpēc izmantojot šo norēķinu sistēmu Jūsu veiktais pasūtījums tiek izpildīts visīsākajā termiņā.

  Apmaksa lietojot maksājumu sistēmu Paysera.lt - Latvija:

Noformējot pasūtījumu Jūs varat izvēlēties maksājumu veikt izmantojot maksājumu sistēmu Paysera.lt. Sistēma ļaus Jums maksāt par precēm:

- izmantojot AS SEB Banka,

- izmantojot AS "Nordea" Latvija,

- "MAXIMA LV" kasēs,

- izmantojot Paysera.lt kontu,

- izmantojot banku "Citadele",

- izmantojot starptautiskos maksājumus eiro valūtā (maksājums tiek veikts 1-3 darba dienu laikā),

- izmantojot starptautisko maksājumu sistēmu "WebMoney".

Pēc pasūtījuma veikšanas, Jūs tiksiet novirzīts uz sistēmu Mokėjimai.lt, kur Jūs varat izvēlēties Jums pieņemamāko maksājuma veidu.

  Maksājot par preci MAXIMA veikalu kasēs vai preses kioskos, Jums būs nepieciešams izdrukāt kvīti ar speciālu svītru kodu, kas būs jāuzrāda kasē. Ja Jūs maksājat par precēm šādā veidā, Jums ir nepieciešams printeris.

  Apmaksa skaidrā naudā, saņemot preci veikalā «Jonelisirko» (AS «Dirija"):

Par preci var norēķināties skaidrā naudā, saņemot preci mūsu veikalā «JonelioKiemas», kas artrodas pēc adreses Stulginskio 41, Kaunas, Lietuva. Tādā gadījumā, Jums tāpat ir nepieciešams veikt pasūtījumu interneta veikalā: «jonelisirko.lt», lai mēs varētu pārbaudīt, vai Jūsu pasūtītā prece ir pieejama mūsu noliktavā, un attiecīgi rezervēt to Jums. Kad pasūtījums būs gatavs, Jūs informēs pa e-pastu. Rezervētā prece tiek glabāta veikalā trīs darba dienas, ja Jūs maksājat skaidrā naudā veikalā. Ja šajā laikā neizņemsiet preci, rezervācija tiks atcelta, un prece tiks atgriezta tirdzniecībā. Ir iespējams norēķināties arī ar maksājumu kartēm.

Lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu pārlūkošanas pieredzi un mārketingu. Noklikšķinot uz "Es piekrītu" vai arī jūs turpināsiet pieņemt sīkdatnes pārlūkošanas laikā.
Es piekrītu Es piekrītu